Y118925K6060VR13L
MFR.Part #
Y118925K6060VR13L
JLCPCB Part #
C1494158
Package
Plugin
Description
-55℃~+175℃ 25.606kΩ 600mW ±0.005% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS