SFR16S0001509JR500
MFR.Part #
SFR16S0001509JR500
JLCPCB Part #
C1750169
Description
-55℃~+155℃ 15Ω 500mW Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 插件,D1.9xL3.5mm Through Hole Resistors ROHS