SFR16S0001433FA500
MFR.Part #
SFR16S0001433FA500
JLCPCB Part #
C1377831
Description
-55℃~+155℃ 143kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±250ppm/℃ 插件,D1.9xL3.5mm Through Hole Resistors ROHS