SE12DJ-M3/I
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
SE12DJ-M3/I
JLCPCB Part #
C17631659
Package
TO-263AC
Description
-55℃~+175℃ 1 Independent 1.15V@12A 125A 12A 20uA 600V TO-263AC Diodes - General Purpose ROHS