SE10DLJ-M3/I
MFR.Part #
SE10DLJ-M3/I
JLCPCB Part #
C17612238
Package
TO-263AC
Description
-55℃~+175℃ 10A 150A 1V@10A 280ns 5uA 600V Standalone TO-263AC Switching Diodes ROHS