ERC5069K800BHEA500
MFR.Part #
ERC5069K800BHEA500
JLCPCB Part #
C3365083
Description
-65℃~+175℃ 100mW 69.8kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors ROHS