SD241P-E3/45
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
SD241P-E3/45
JLCPCB Part #
C7356567
Package
TO-247AD(TO-3P)
Description
-65℃~+150℃ 1 Pair Common Cathode 1mA@35V 30A 400A 45V 470mV@10A TO-247AD(TO-3P) Schottky Diodes ROHS