MBR20200PT
Extended
Manufacturer
Taiwan Semiconductor
MFR.Part #
MBR20200PT
JLCPCB Part #
C3757434
Package
TO-247AD(TO-3P)
Description
-55℃~+150℃ 1 Pair Common Cathode 1.02V@20A 100uA@200V 150A 200V 20A TO-247AD(TO-3P) Schottky Diodes ROHS