SAC45-E3/54
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
SAC45-E3/54
JLCPCB Part #
C3704518
Package
DO-204AC(DO-15)
Description
-55℃~+175℃ 45V 500W 50V 50pF 5uA 6.8A 77V TVS Unidirectional DO-204AC(DO-15) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS