SAC15-E3/54
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
SAC15-E3/54
JLCPCB Part #
C3702664
Package
DO-204AC(DO-15)
Description
-55℃~+175℃ 15V 16.7V 20A 23.6V 500W 50pF 5uA TVS Unidirectional DO-204AC(DO-15) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS