SAC30-E3/54
MFR.Part #
SAC30-E3/54
JLCPCB Part #
C3703435
Package
DO-204AC(DO-15)
Description
-55℃~+175℃ 10A 30V 33.3V 48.6V 500W 50pF 5uA TVS Unidirectional DO-204AC(DO-15) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS