SAC36-E3/54
MFR.Part #
SAC36-E3/54
JLCPCB Part #
C3710573
Package
DO-204AC(DO-15)
Description
-55℃~+175℃ 36V 40V 500W 50pF 5uA 60V 8.6A TVS Unidirectional DO-204AC(DO-15) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS