RER60F18R7RCSL
MFR.Part #
RER60F18R7RCSL
JLCPCB Part #
C1570204
Description
18.7Ω 5W Wirewound Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance