P0402E7501BGT
MFR.Part #
P0402E7501BGT
JLCPCB Part #
C4136066
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 7.5kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS