SA78A-E3/73
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
SA78A-E3/73
JLCPCB Part #
C1666392
Package
DO-15(DO-204AC)
Description
-55℃~+175℃ 126V 1uA 4A@10/1000us 500W@10/1000us 78V 95.8V TVS Unidirectional DO-15(DO-204AC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS