SA43A-E3/54
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
SA43A-E3/54
JLCPCB Part #
C1979751
Package
DO-15(DO-204AC)
Description
-55℃~+175℃ 1uA 43V 47.8V 500W@10/1000us 69.4V 7.2A TVS Unidirectional DO-15(DO-204AC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS