SA60AHE3/73
MFR.Part #
SA60AHE3/73
JLCPCB Part #
C1666446
Description
-55℃~+175℃ 1uA 5.2A@10/1000us 500W@10/1000us 60V 73.7V 96.8V TVS Unidirectional DO-15(DO-204AC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS