Y078950R0000A9L
MFR.Part #
Y078950R0000A9L
JLCPCB Part #
C1474119
Description
-55℃~+125℃ 300mW 50Ω ±0.05% ±8ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS