SA45CAHE3/54
MFR.Part #
SA45CAHE3/54
JLCPCB Part #
C1981695
Description
-55℃~+175℃ 1uA 45V 500W@10/1000us 50V 6.9A 72.7V Bidirectional TVS DO-15(DO-204AC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS