SA43CA-E3/73
MFR.Part #
SA43CA-E3/73
JLCPCB Part #
C1666587
Description
-55℃~+175℃ 1uA 43V 500W@10/1000us 52.8V 69.4V 7.2A@10/1000us Bidirectional TVS DO-15(DO-204AC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS