SA43CAHE3/73
MFR.Part #
SA43CAHE3/73
JLCPCB Part #
C3699984
Package
DO-204AC(DO-15)
Description
-55℃~+175℃ 1uA 43V 47.8V 500W 69.4V 7.2A Bidirectional TVS DO-204AC(DO-15) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS