SA36AHE3/73
MFR.Part #
SA36AHE3/73
JLCPCB Part #
C1666404
Description
1uA 36V 44.2V 500W@10/1000us 58.1V 8.6A@10/1000us TVS Unidirectional DO-15(DO-204AC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS