SA54CAHB0G
Extended
Manufacturer
Taiwan Semiconductor
MFR.Part #
SA54CAHB0G
JLCPCB Part #
C2624574
Package
DO-15(DO-204AC)
Description
-55℃~+175℃ 1uA 500W 54V 60V 6A 87.1V Bidirectional TVS DO-15(DO-204AC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS