SA22CA-E3/54
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
SA22CA-E3/54
JLCPCB Part #
C3703616
Package
DO-204AC(DO-15)
Description
-55℃~+175℃ 14.1A 1uA 22V 24.4V 35.5V 500W Bidirectional TVS DO-204AC(DO-15) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS