SA18A-E3/54
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
SA18A-E3/54
JLCPCB Part #
C3705842
Package
DO-204AC(DO-15)
Description
-55℃~+175℃ 17.1A 18V 1uA 20V 29.2V 500W TVS Unidirectional DO-204AC(DO-15) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS