P0805H5761FNT
MFR.Part #
P0805H5761FNT
JLCPCB Part #
C4189790
Description
-55℃~+155℃ 200mW 5.76kΩ Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS