SA17CAHE3/54
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
SA17CAHE3/54
JLCPCB Part #
C3713823
Package
DO-204AC(DO-15)
Description
17V 18.1A 18.9V 27.6V 500W Bidirectional TVS DO-204AC(DO-15) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS