SA160CA-E3/54
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
SA160CA-E3/54
JLCPCB Part #
C3703543
Package
DO-204AC(DO-15)
Description
-55℃~+175℃ 1.9A 160V 178V 1uA 259V 500W Bidirectional TVS DO-204AC(DO-15) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS