SA150AHE3/54
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
SA150AHE3/54
JLCPCB Part #
C3708889
Package
DO-204AC(DO-15)
Description
-55℃~+175℃ 150V 167V 1uA 2.1A 243V 500W TVS Unidirectional DO-204AC(DO-15) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS