SA130CA-E3/54
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
SA130CA-E3/54
JLCPCB Part #
C3708602
Package
DO-204AC(DO-15)
Description
130V 144V 2.4A 209V 500W TVS DO-204AC(DO-15) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS