RL07S680GB14
MFR.Part #
RL07S680GB14
JLCPCB Part #
C1435236
Description
-65℃~+175℃ 250mW 68Ω Metal Film Resistors ±2% ±200ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors