SA130CAHE3/73
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
SA130CAHE3/73
JLCPCB Part #
C1666586
Package
DO-15(DO-204AC)
Description
-55℃~+175℃ 130V 159V 1uA 2.4A@10/1000us 209V 500W@10/1000us Bidirectional TVS DO-15(DO-204AC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS