SA120AHE3/73
MFR.Part #
SA120AHE3/73
JLCPCB Part #
C1666500
Package
DO-15(DO-204AC)
Description
-55℃~+175℃ 120V 147V 193V 1uA 2.6A@10/1000us 500W@10/1000us TVS Unidirectional DO-15(DO-204AC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS