SA120A-E3/73
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
SA120A-E3/73
JLCPCB Part #
C3708182
Package
DO-204AC(DO-15)
Description
-55℃~+175℃ 120V 133V 193V 1uA 2.6A 500W TVS Unidirectional DO-204AC(DO-15) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS