SA100CAHE3/54
MFR.Part #
SA100CAHE3/54
JLCPCB Part #
C3711686
Package
DO-204AC(DO-15)
Description
-55℃~+175℃ 100V 111V 162V 3.1A 500W Bidirectional TVS DO-204AC(DO-15) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS