Y1169227R270T9R
MFR.Part #
Y1169227R270T9R
JLCPCB Part #
C4288779
Package
SMD,7.3x4.3mm
Description
-55℃~+175℃ 227.27Ω 600mW ±0.01% ±2ppm/℃ SMD,7.3x4.3mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS