RN60C2612DRSL
MFR.Part #
RN60C2612DRSL
JLCPCB Part #
C1791882
Description
-65℃~+175℃ 250mW 26.1kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors