S472Z43Y5VP6UK5R
MFR.Part #
S472Z43Y5VP6UK5R
JLCPCB Part #
C1627985
Package
Plugin,P=5mm
Description
-20%~+80% 11mm 2kV 4.7nF 5mm Y5V 插件,P=5mm Through Hole Ceramic Capacitors ROHS