CRCW0603143KFKEAHP
MFR.Part #
CRCW0603143KFKEAHP
JLCPCB Part #
C3984419
Description
-55℃~+155℃ 143kΩ 333mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS