S470K29SL0P6UK7R
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
S470K29SL0P6UK7R
JLCPCB Part #
C1626148
Package
Plugin,P=5mm
Description
2kV 47pF 5mm 7.5mm SL ±10% 插件,P=5mm Through Hole Ceramic Capacitors ROHS