BFC233928153
MFR.Part #
BFC233928153
JLCPCB Part #
C3297273
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
-55℃~+110℃ 15nF 310V X2 ±20% 插件,P=7.5mm Safety Capacitors ROHS