S220K25SL0N63J5R
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
S220K25SL0N63J5R
JLCPCB Part #
C1625590
Package
Plugin,P=5mm
Description
1kV 22pF 5mm 6.5mm SL ±10% 插件,P=5mm Through Hole Ceramic Capacitors ROHS