ERL0769R800FKEB500
MFR.Part #
ERL0769R800FKEB500
JLCPCB Part #
C3505621
Description
-65℃~+175℃ 250mW 69.8Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.3xL6.4mm Through Hole Resistors