RWR89SR432FRB12
MFR.Part #
RWR89SR432FRB12
JLCPCB Part #
C1459010
Description
-55℃~+250℃ 3W 432mΩ Wirewound Resistor ±1% ±650ppm/℃ 插件,D4.8xL14.2mm Through Hole Resistors