RWR89SR412FRB12
MFR.Part #
RWR89SR412FRB12
JLCPCB Part #
C1459201
Description
-55℃~+250℃ 3W 412mΩ Wirewound Resistor ±1% ±650ppm/℃ 插件,D4.8xL14.2mm Through Hole Resistors