RWR89SR360FRB12
MFR.Part #
RWR89SR360FRB12
JLCPCB Part #
C1459226
Description
-55℃~+250℃ 360mΩ 3W Wirewound Resistor ±1% ±650ppm/℃ 插件,D4.8xL14.2mm Through Hole Resistors