Y14542K50000T9L
MFR.Part #
Y14542K50000T9L
JLCPCB Part #
C1477715
Description
-55℃~+125℃ 2.5kΩ 600mW ±0.01% ±0.2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS