RWR89S2371FSRSL
MFR.Part #
RWR89S2371FSRSL
JLCPCB Part #
C1837622
Description
-55℃~+250℃ 2.37kΩ 3W Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ 插件,D4.8xL14.2mm Through Hole Resistors