RN65C5361FRSL
MFR.Part #
RN65C5361FRSL
JLCPCB Part #
C1800549
Description
-65℃~+175℃ 5.36kΩ 500mW Metal Film Resistors ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors