RWR89S1R80BRB12
MFR.Part #
RWR89S1R80BRB12
JLCPCB Part #
C1481679
Description
-55℃~+250℃ 1.8Ω 3W Wirewound Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D4.8xL14.2mm Through Hole Resistors